حریم خصوصی

 • حریم خصوصی

  در این بخش به چگونگی ثبت‌نام و قوانین حفاظتی خواهیم پرداخت. رعایت حریم شخصی کاربران برای پارسه پارت بسیار حائز اهمیت است. در این متن نحوه ذخیره‌سازی و استفاده پارسه پارت از اطلاعاتی را که در نتیجه استفاده کاربران از خدمات ارائه شده در سامانه پارسه پارت می‌باشد، شرح داده‌ایم. در بخش آغازین و ثبت نام نیاز به تکمیل فرم‌های متعددی داریم که البته کلیه آن اطلاعات دریافتی در مختصرترین شکل ممکن تنظیم گردیده است که به هیچ وجه در دسترس عموم قرار نخواهد گرفت. یکی از سیاست‌های ما حفاظت از اطلاعاتی است که به ما داده‌اید. ما شما را تشویق مي‌کنیم تا خط‌مشی ما را بررسی کنید و با آن آشنا شوید و خوب است بدانید که ما اطلاعات شخصیتان را به اشخاص ثالث نمی‌فروشیم و یا حتی اجازه استفاده هم نمی‌دهیم. پس از ثبت نام اولیه، اطلاعات شما در سامانة پارسه پارت ثبت خواهد شد. در نهایت شما عضوی از ما خواهید بود و اطلاعات شما متناسباً در اختیار مؤسسات باربری طرف قرارداد با ما جهت صدور بارنامه قانونی تمبردار به نام خود شما قرار خواهد گرفت. از طرف دیگر اطلاعاتی که از بنگاه‌های اقتصادی و صاحبان کالا در سامانه پارسه پارت جمع‌آوری می‌کنیم برای اهدافی مانند رتبه‌بندی شرکت‌ها، افزایش و بهبود خدمات، صدور بارنامه قانونی، اطلاعات مورد نیاز رانندگان برای حمل کالاثبتی در پارسه پارت و در نهایت ارائه سریع‌تر و بهتر درخواست‌های حمل محموله‌های صاحبان کالا مورد استفاده قرار خواهد گرفت. پس صاحبان کالا نیز از حفاظت اطلاعات ثبتی در سامانه پارسه پارت اطمینان خاطر کامل داشته باشند و مطمئن باشند آن اطلاعات صرفا جهت صدور بارنامه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

   

  قانون اشتراک اطلاعات:

  ما اطلاعات دریافتی کاربران خود را در اختیار هیچ شخص و ارگانی قرار نمی‌دهیم مگر به شرکت‌های حمل و نقلی مورد اعتماد که به نمایندگی یا تحت موافقتنامه‌های قانونی فی‌مابین پارسه پارت با خویش به شدت متعهد هستند و به انجام مفاد مورد تفاهم با پارسه پارت مقیدند. با این حال، این شرکت‌ها هیچ حق مستقلی برای ارائه و به اشتراک گذاشتن این اطلاعات ندارند. ما صرفا به احکام، دستورات دادگاه و یا پرونده های ارجاعی از مراجع قضایی پاسخ می‌دهیم و یا از دعاوی قانونی پارسه پارت دفاع می‌کنیم. ما در مواقعی که لازم است اطلاعات ثبت شده در سامانه پارسه پارت را به منظور بررسی، جلوگیری یا اقدام در مورد فعالیت‌های غیرقانونی، مشکوک به تقلب، و شرایط احتمالی تهدید به ایمنی فیزیکی سامانة پارسه پارت و یا حتی شرایط نقض خدمات با مراجع قانونی به اشتراک می‌گذاریم. ما همه را تشویق می‌کنیم تا از ما و از وب‌سایت ما و خدماتی که ارائه می‌دهیم دیدن کنند، پس تمام سعی خود را می‌کنیم تا حسن میزبانی و اخلاق حرفه‌ای را بجا بیاوریم.


  پذیرش شرایط:

  هنگامی که جهت ثبت نام وارد وب‌سایت و اپلیکیشن پارسه پارت می‌شوید باید تمامی شرایط و سیاست‌های ما را مطالعه کنید و بپذیرید. درصورتی که با بخشی از آن مخالفید ما قادر به همکاری با شما نخواهیم بود. شما تنها در صورتی می‌توانید از خدمات و سرویس‌ها و نرم افزار موبایل پارسه پارت استفاده کنید که شرایط ما را پذیرفته باشید.


  ویرایش و حذف اطلاعات حساب کاربری:

  شما می‌توانید اطلاعات حساب خویش را در هر زمان، از طریق پنل اطلاعات شخصی در حساب کاربری خود، ویرایش کنید. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. پارسه پارت هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. پارسه پارت همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP  و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی پارسه پارت و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.  پارسه پارت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربة امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.


  شرح خدمات

  در حال حاضر کاربران می‌توانند از سامانه مناقصة آنلاین حمل و نقل در وب‌سایت ما استفاده کنند که به کاربران امکان می‌دهد تا پیشنهادات رانندگان کامیون‌های موجود را مشاهده و از خدمات ارائه‌شده به صورت رایگان استفاده کنند. شما همچنین می‌دانید و موافقت می‌کنید که خدمات ممکن است شامل ارتباطات خاص از جمله اطلاعیه‌های خدماتی و پیام‌های اداری باشد و این ارتباطات بخشی از عضویت در نظر گرفته شده و شما نمی‌توانید از دریافت آن خودداری کنید. همچنین پارسه پارت ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. توجه داشته باشید که (درج شماره تلفن سیستم پیامکی) شماره‌ای است که پارسه پارت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه پارسه پارت را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد. همچنین ممکن است پارسه پارت برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند. ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پارسه پارت، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پارسه پارت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل (info@parsebar.com) اطلاع دهید و یا با مرکز پشتیبانی پارسه پارت به شماره (021-71786) تماس حاصل فرمایید.


  طرح شکایت

  شما به راحتی می‌توانید با ذکر شمارة خود هرگونه نظر، پیشنهاد و یا مشکلی را با شماره پشتیبانی پنج رقمی (021-71786) با ما مطرح کنید.


  حق کپی رایت

  پارسه پارت وب سایتی انحصاری است که داری حق کپی رایت، حق نسخه برداری، علائم تجاری، علائم خدمات، اختراعات، اسرار تجاری و سایر حقوق و قوانین اختصاصی است. درضمن شما مطلع هستید که پارسه پارت یک شرکت اینترنتی است و شما برای همکاری با ما نیاز به اینترنت و یک حساب کاربری از ما می‌باشید.