پست‎های وبلاگ "1397" "دی"

رفتار راننده

به عنوان یک راننده چطور با دیگران ارتباط موثر داشته باشیم؟ راه‌های برقراری ارتباط موثر یکی از ضروری‌ترین نیازهای انسان‌ است، اگر در منزل یا محل کار خود و در برخورد با همکاران و هم گروهی‌های خود دچار مشکل هستید در ادامه این مقاله همراه ما باشید. متاسفانه بسیاری از مردم هیچ اطلاعاتی در مورد روش‌های اصولی ارتباط گرفتن با اطرافیان خود را آموزش ندیده‌اند و نه تنها در خانواده بلکه در مدرسه و دبیرستان و یا حتی مقاطع بالاتر آموزش کاربردی‌ای برای اصول ارتباط موثر برقرار کردن و حتی صحبت کردن با سایر افراد داده نشده است و اکثرا با اطرافیان خود دچار چالش‌هایی هستیم که با یادگیری چند نکته و اصول کاربردی بسیار ساده و سریع این چالش‌ها برطرف خواهند شد.

چگونگی کاهش هزینه های سفر

راننده کامیون بودن کار راحتی نیست. رانندگان زندگی خودشان را به دور از خانواده می‌گذرانند و داشتن یک سبک زندگی مناسب در جاده واقعاً دشوار است. بیشتر رانندگان کامیون این شغل را به خاطر درآمدش انتخاب کرده‌اند، ولی وجود رستوران‌های وسوسه انگیز و فروشگاه‌های بزرگ در طول مسیر می‌توانند به راحتی توجه آن‌ها به سوی خودشان جذب کنند، به این ترتیب، رانندگان چگونه می‌توانند در هزینه‌های خودشان صرفه جویی کنند؟

واقیعت جالب در مورد کشنده ها

شما به احتمال زیاد هر روز چند کشنده را از نزدیک می‌بینید، چون این روزها همه جا هستند. امروزه کشنده‌های سنگین یکی از عناصر مهم در صنعت حمل و نقل به شمار می‌روند و برای جا به جا کردن انواع بار مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این مقاله قصد نداریم درباره مسائل ابتدایی و خسته کننده صحبت کنیم، بلکه می‌خواهیم به مواردی جالب اشاره کنیم که دانستنش خالی از لطف نیست.

آمار فروش

پارسه پارت قدردان تک تک شما همراهان گرامی است.🙏🙏🙏جهت مشاهده پرفروش ترین ها و آمار استقبالتان از ما متن را بخوانید.

پیامدهای اختلالات خواب رانندگان در حوادث جاده ای

رانندگانی که به صورت حرفه ای به این کار اشتغال دارند ، معمولا برای ساعت های متمادی مسافت های طولانی و یکنواختی را طی می کنند که بعضا" با ساعت های استراحت وخواب آنان تداخل پیدا می کند .